Přezdívka na stránkách:[M]
Nový příspěvek

Nový příspěvek

Nějak sem neodolal a po kupování věcí do madtruka a stálého opravování jsem se rozhodl jinak. Objednal jsem si malýho Summita 1:16 o firmy Traxxas. Vozítko mě vyšlo na 6077 kč. Pošta nebyla, protože nákup na 5 tisíc kč bylo poštovné zdarma. Dnes bylo posláno tak by mělo dojít v pondělí. Rád se podělím s vámy o jednu malou radost na čtyřech kolech.[M]
Zakoupena 8.2.2012. Po vyndání z krabice působila lehce, po zandání baterek ztěžka ale furt si myslím že ta váha je dobrá. Přímač je opravdu malinký oproti 27 nebo 40. První dojmy byli zajímavé.Lepší by mohl být vyřešen volant, který při plném rejdu a puštění volantu překmitne na druhou stranu. Vysílačka by měla být z řad posledních tedy opravených. Předchozí verze měli špatné softwary konkrétnějc měli špatné eponenciály. Jak jsem se sám přesvědčil tato už to má opravené. První jízda s ní byla dobrá. Žadné rušení nebylo což mě překvapilo. Funkce jsou jako na předchozí verzi mš vysílačky což znamená :dvojité výchylky pro řízení a plyn (D/R), paměť na 10 modelů, název modelu, reverzy serva pro každý kanál, nastavení koncového bodu serva pro každý kanál, protiblokovací systém pro brzdu (ABS), dvojité výchylky pro každý kanál, trimy pro každý kanál. Výhodou je, že vysílačka má 3 kanál na ten mi zatím čas nezbyl. S vysílačkou jsem nadmíru spokojen tak doufám, že bude sloužit. Do budoucna do ní chci koupit Lipo/Life a další 2 přímače.
Ačkoli mi odešla 27 MHz vysílačka tak už jsem měl dýl spadeno na HK-GT3B a nebo Flysky GT3B. Z Hobbykingu jsem jí objednat nemohl protože delší dobu jí nemají na skladě. Sníh napadl a já chtěl jezdit tak jsem musel vyřešit vysílačku. U téhle vysílačky sena pohybovala od 2000 do 1350kč. Cena byla jasná protože z Hobbykingu to vycházelo pořád levnějc.
P2100314.JPG
P2100313.JPG
P2100312.JPG
Návrh nové karoserie na TT-01, chci dělat tekutou maskou tak sem zvědav :)[M]
IMAG0189.jpg
IMAG0190.jpg
návrh z kterého jsem vycházel
návrh z kterého jsem vycházel

Marek

My status

Filip

My status
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one