Přezdívka na stránkách: [F]
PB240020.JPG
Dlouho sem uvažoval co si koupit za castli. Taky sem se rozhodl že si jí udělám trošku originálnější. Udělal sem si teda pár návrhů a pak je zrealizoval. Myslim si, že se mi docela povedla. Více fotek v článku (klikněte na název)
DSC00818.JPG
Jelikož sem začal koukat po netu že bych zkusil i něco jinýho, prodal sem svoje polaďený TTčko a koupil si tohle. Začal sem jezdit s 12t střídákem kterej nestačil, tak sem si koupil 2.5. To bylo zase moc dělo, nedalo se to skoro řídit a neskutečně se hřál régl, naštěstí díky tepelný ochraně sem ho neupekl. Teď sem si koupil set kde je myslím 80 A régl a 8.5 stříďák. Celkem mi vyhovuje akorát sem teď očesal hlavní a jedinej řemen kterej je v autě a tim sem zjistil že sehnat řemen přesně na tenhle podvozek už prostě nejde. Nemaj ho nikde a ani ho už nevyrábí, nechápu proč. Tudíž sem si teď obědnal řemen na podobnej podvozek a doufám že ho tam nějak napasuju abych si zase mohl po půl roce, nelivíc zajezdit :)
Podařilo se mi brutálně vyždímat Li-Po, díky mojí blbosti, že sem nechal 1 týden zapojený pípák, došlo tedy k uplnému vyždímání baterie.. jestli měla 2V na článek, bylo to moc takže možná bude vhod časem i nová baterka. Jinak v plánu mám objednat malou kameru natáčející v docela dobrém rozlišení, kterou strčím přímo do kastle. A taky mám už nějakou dobu v plánu obědnat si karoserii Suzuki SX4 WRC, protože barvy mi už doma leží na stole.. To je z této drobné aktualizace asi vše. [F]
Všechny ostatní fotky + postup naleznete na http://monix0.rajce.idnes.cz/Oprava_karoserie_BMW_Z4_MCoupe/
DSC00535.JPG
Po opravě s novým nástřikem
Po opravě s novým nástřikem
Rameno

Rameno

Ulomené
Rameno

Rameno

Opravené
Unašeč kola (zadní)

Unašeč kola (zadní)

Ulomené
PA180024.JPG
Díky tomu, že bratr [M] a Martin měli monstery, koukal sem co bych si pořídil abych rideřil s nima. Někde sem zahlídl X-missila a hrozně se mi zalíbil (zpracování,vzhled,..) Jenže se v ČR neprodával. Díky tomu že sem to nějak nehrotil, tak po roce se začal prodávat i tady v ČR. Někdy kolem října 2010 sem si ho koupil. Bohužel se dal pořídit jenom jako RTR (s veškerou elektronikou) i tak sem si ho vzal, asi po prvních 10 jízdách se mi začali rozpadat tlumiče, pak se upeklo servo, začali lámat poloosy, unašeče a tak je to i neska, občas je i nějaký **** s ozubeným kolem, kardanem a dalšíma věcma.
caribic.jpg
Loď sestavená o letních prázdninách v roce 2008. Je to jachta na ne příliš rychlostní závody. Mám v ní motor MIG 400 vodou chlazený.
PICT0517.JPG
K podvozku TT-01 byla potřeba nějaká castle, nevybíral sem zrovna moc, ale nejvíc se mi v tu chvíli zalíbila právě tahle. Design sem udělal podle originální předlohy, aspoň byla snaha. Eště sem nebyl moc znalej, takže byla stříkaná zevnitř jednou vrstvou normální barvy, takže se to začalo po chvíli loupat. Po nějaký době se urval přední spojler a šlo to i dál.
100_3952.JPG
V říjnu 2008 sme se dohodli že si s bratrem [M] koupíme TT-01. Podvozek to byl na základ celkem dobrej, na naučení parádní. Časem bylo potřeba vyměnit ložiska za kuličkový, vyčochtaný řízení za hliníkový atd. Prodal sem ho začátkem roku 2012 takže něco odježděno s ním mám. Zkoušel sem s nim drifty, normální jízdu a občastně i lehčí rally. Měl sem v něm jenom stejnosměr (540 pozdějc 600 speed) a zas tak špatně nejezdilo:)
100_1828.jpg
Moje první RCčko byla právě tahle buggina. Měla náhon na zadek. Dostal sem jí asi v 9ti letech a mám jí dodneska, vydržela snad všechno, někdy až na to koukám, když si vzpomenu co sme s tim dělali ve 3. Neustálý derby, lítání vzduchem bylo taky normální.

Marek

My status

Filip

My status
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one